8. maj 2014.

Konferencija "Putevi diplomiranih od studija do posla - Rezultati prvog istraživanja o diplomiranim studentima u Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Srbiji", u okviru CONGRAD Tempus projekta, održaće se 15. maja 2014. godine u Rektoratu Univerziteta u Novom Sadu, dr Zorana Đinđića bb, Novi Sad.

Na konferenciji će biti predstavljeni rezultati prvog regionalnog istraživanja o diplomiranim studentima u okviru tematskih panel diskusija.

Konferencija se obraća predstavnicima visokoobrazovnih ustanova (rektorima, prorektorima, dekanima, podekanima) kao i drugim relevantnim akterima iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Srbije kao i iz zemalja iz regiona (uprava i nastavno osoblje sa visokoobrazovnih ustanova, poslodavci, ministarstva, istraživači, nacionalne studentske organizacije, nevladine organizacije itd).

Za više informacija možete kontaktirati organizatora konferencije na conference@congrad.org

Poziv na konferenciju