Drugi sastanak Regionalnog tima ATEPIE projekta

11. april 2012.

U Sarajevu je 30. marta 2012. održan drugi sastanak Regionalnog tima projekta  “Unapređenje nastavničke profesije za inkluzivno, kvalitetno i relevantno obrazovanje“ (ATEPIE). Sastanak je bio posvećen usaglašavanju i elaboraciji elemenata predloga nacionalnih okvira kvalifikacija za nastavnike.

Sastanku su prisustvovali vođe nacionalnih timova Radmila Rangelov Jusović (BIH), Jelena Vranješević (SRB), Zoran Velkovski (MAK), u ime crnogorskog tima Milica Krulanović,  savetnica na projektu Vlasta Vizek Vidović (HR) ekpert Grejem Donaldson i tim COP-a za upravljenje projektom: Gordana Miljević, menadžerka programa, Nataša Pantić, istraživačica i Milica Grahovac, koordinatorka programa.

Pored njih, na sastanku su bile predstavnice  Agencije za predškolsko, osnovno i srednje obrazovanje Bosne i Hercegovine - Alisa Ibraković, zamenica direktorke i  Žaneta Džumhur, zadužena za standrade u ovoj instituciji.

Attachment
minutes_2nd_rtf_meeting_sarajevo.pdf